12U Futures Registration

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

14U Registrations

1. North Georgia Freedom (GA)

2. CSRA YardDogs-Norris (GA)

3. SWAT Fastpitch (GA)

4. Firecracker’s Matthews 08’s (AL)

5. AP Gold Lott 14u (GA)

6. Firecrackers 09-Pawlish (GA)

7. SE Elite – Garner (GA)

8. Kraze Premier 2026

9. Marucci patriots 09 (GA)

10. Frost Falcons 09

11. Force Elite 2027

12. Fury Premier 09 Hudgens (GA)

13. Georgia Storm (GA)

14. Fury Premier 2027 Robinson

15. Southern Select 14u Powell

16. Lady Dukes Nat'l Savage (GA)

17. AP-Hicks (GA)

18. EC Bullets 09 King (GA)

19. Georgia Thunderbolts 2010 (GA)

20. Atlanta Vipers - Hamilton (GA)

21. Georgia Bolts 14U - Mullis (GA)

22. GA Thunderbolts 08 PG (GA)

23. Swarm Fastpitch '08 (GA)

24. AP 08 - Taliaferro (GA)

25. Birmingham Mustangs 2027 (AL)

26. West Cobb Extreme 08 - Hawkins (GA)

27. Lady Dukes 09 - Perkins (GA)

28. EC Bullets 08 Buffington(GA)

29. EC Bullets 08 Adams (GA)

30. TN ILLUSIONS 2026- Martin (TN)

31.




16U Registrations

1. EC Bullets 16U - Samples/Abbott/Cutting (GA)

2. AP Taliaferro (GA)

3. East Cobb Bullets - Blackwood (GA)

4. Express Fastpitch – Abernathy (GA)

5. Southern Inferno (GA)

6. GA Power 06 Holland (GA)

7. TN Bombers Weissenbach Guthrie (TN)

8. ProStar Fastpitch (GA)

9. GA Fire Gold 07 (GA)

10. West Cobb Extreme 07 - Jacobs (GA)

11. Lady Dukes Montemayor (GA)

12. EC Bullets Dingler (GA)

13. Georgia Fire 16U Allen (GA)

14. SE Elite – Brandenburg (GA)

15. SE Elite – Digby (GA)

16. SE Elite – Gregory (GA)

17. GA Power -  Rouse (GA)

18. Georgia Vengeance 16U (GA)

19. TN Bombers 07 Gold- Clark (TN)

20. Georgia Thunderbolts 07 DeMeester (GA)

21. Lady Dukes Gold 2024/2025 Axelson (GA)

22. Lady Dukes Burke 16U (GA)

23. AP07 Searfoss (GA)

24. Georgia Thunderbolts Wilson 2024 (GA)

25. GA Bombers (GA)

26. North Alabama Lady Dukes 2025 (AL)

27. GA Firecrackers Paley 24/25 (GA)

28. Southern Force 2k7 (AL)

29. Fearless Elite 2026 (TN)

30. TN Illusions 2025 - Kelley (TN)

31. East Cobb Bullets - Davis (GA)

32. TN Elite 07

33. Premier Fastpitch - Reed (GA)

34. Ga Fury Platinum Haines (GA)

35. GA Power 07 King (GA)

36. Platinum Elite Fastpitch 16U (GA)

37. Clearwater Bullets Patton 2025-2026 (FL)

38. Tennessee Bolts 2024 - Sain (TN)

39. Lady Dukes - Blankenship (GA)

40. GA Legacy Gold - Haynes (GA)

41. TN Illusions Woodard (TN)

42. Unity 16U Rye (AL)

43. Lady Dukes - Ridings (GA)

44. Birmingham Mustangs 2024 (AL)

45. Clearwater Lady Bombers Ries (FL)

46. Cage - Tomlinson (GA)

47. Apex United Wave (GA)

48. Georgia ThunderBolts McCormack (GA)

49. GA Fire - Robinson/Rose (GA)

50. AP 07 Pitt (TN)

51.

52.

53.

54.

55.

18U Registrations

1. AP Elite Cooper (GA)

2. East Cobb Bullets - McMahan (GA)

3. East Cobb Bullets - Lawson (GA)

4. Lady Dukes Warren 18U (GA)

5. Impact Gold National 04 Manders (GA)

6. AP Gold 06 - RAY (GA)

7. GA Legacy - Schusterman (GA)

8. GA Legacy - Kozozemski (GA)

9. Glory Adtkins 18U - Gold (GA)

10. Atlanta Premier Elite-Ray (GA)

11. Watley Crew (GA)

12. TN Twisters (TN)

13. Express Fastpitch Johnson (GA)

14. EC Bullets - Shively  (GA)

15. Firecrackers Matthews 18U (AL)

16. Georgia Impact Janney/Lewis (GA)

17. TN Mojo McDaniel (TN)

18. USA DIAMOND SELECT

19. GA Fury Platinum – Laws/Ragsdale (GA)

20. Crossfire 18U (GA)

21. Georgia Raiders 05 (GA)

22. Firecrackers National Brogdon (GA)

23. Fearless Elite 18U (TN)

24. Shock Fastpitch (GA)

25. EAD Attitude (GA)

26. EC Bullets Joiner 18U (GA)

27. CG Legacy Gravitt (GA)

28. Firecrackers-Deese (GA)

29. Firecrakers Ga Coleman (GA)

30. GA Power Rocco 18U (GA)

31. EC Bullets Ashley-Waller (GA)

32. Georgia Thunderbolts - Carver (GA)

33. EC Bullets Morris (GA)

34. Atlanta Premier 18U Behunin (GA)

35. Xtreme Fastpitch- Lee (GA)

36. Glory Adkins 18U Gold - Georgia (GA)

37.

38.

39.

40.