8U Registrations (Open) 

1. NC Fury Platinum Hall (NC)

2. Hustle Factory (2015) (GA) +

3. Force Elite 2015 (TN)

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Wait List

________________________________

11.

12.

 

10U Registrations (A) 

1. AP GOLD LUCKY13 - GRINDLE (GA)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Wait List

________________________________

11.

12.

 

10U Registrations

1. 2014 Middle Georgia Elite (GA)

2. TC Elite (GA)

3. WC Crush 2013 (GA)

4. Force Elite 2014 (GA)

5. West Cobb Crush 2014 (GA)

6.

7.

8.

9.

10.

Wait List

________________________________

11.

12.

 

12U Registrations (B) 

1. North Georgia Storm (GA)

2. Ga Newton 12u (GA)

3. North Georgia Lady Ambush 2K12 (GA)

4. AP Gravitt 12U (GA)

5. Crew X Fulghum

6. WGS Fastpitch 12u Getchell (GA)

7. WC Crush 2011 (GA)

8. South GA Thunder Sheffield 12U

9. 2012 West Cobb Crush - Newsom (GA)

10. Rockmart Swarm Sanders (GA)

11. Raptors (GA)

12.

13. Mountain Elite (GA)

14.

15.

Wait List

________________________________

16.

17.

 

12U Registrations

1. Ap Elite 2011 Taylor (GA)

2. TC Elite (GA)

3. Georgia Power Chapman (GA)

4. Chattanooga Force 2011 (TN)

5. Ga Power 2011 Ordorica (GA)

6. Firecrackers Roy 2011 (GA)

7. Hustle Factory 12U (GA)

7.

9.

10.

Wait List

________________________________

11.

12.

 

14U Registrations

1. Georgia Thunderbolts 2010- Walker (GA)

2. AP 09 Downs (GA)

3. Stars Fastpitch Warren 14U (GA)

4. GAP - Majors (GA)

5. Firecrackers GA Castle 2010 (GA)

6. Ga Power 09 Smith (GA)

7. TC Elite Red (GA)

8. TC Elite White (GA)

9. Athletics Gold Tamborra 2011 (GA)

10. Firecrackers TN - Kilgore 14U (TN)

11. EC Bullets - McConnell (GA)

12. Service Fastpitch (GA)

13. Georgia Impact - Luckey/Carver (GA)

14. AP Perry 14U (GA)

15. Firecrackers GA 09 (GA)

16. EC Bullets 09 Brown/McLemore (GA)

17. ECB McGee (GA)

18. Fury Platinum - Jones (GA)

19. Hotshots Premier Mullis (GA)

20. Mojo 2028 Patterson (GA)

21. AP Elite 2010 - Germany (GA)

22. GA Fire 09-Denovchek (GA)

23. West Georgia Shockwaves (GA)]

24. Stars Fastpitch 2027 (GA)

25. West Cobb Crush 10 (GA)

26. 913 Athletics (GA)

27. Canes Southeast Softball Jerith (GA)

28. GA Power 2010 Wright (GA)

29. Ap Elite Rogers 09 (GA)

30. Ap-Locke-2010 (GA)

Wait List

________________________________

31.

32.

 

16U Registrations (High School)

1. Lady Braves 08 (GA)

2. Shock Fastpitch North Georgia (GA)

3. EC Bullets - Gravley (GA)

4. Atlanta Premier '08 - Dollar (GA)

5. Atlanta Flames - Anderson (GA)

6. GA Fire 08 Gomez (GA)

7. GA Fire 08 Stokes (GA)

8.  Ap Elite Rogers 07 (GA)

9. Ap Rogers 08 (GA)

10. Firecrackers GA 08 (GA)

11.

12.

Wait List

________________________________

13.

14.

 

18U Registrations (High School) 

1. Florida Gold Gomez (FL)

2. Stars Fastpitch Warren 18U (GA)

3. Lady Dukes -Ridings (GA)

4. Express Fastpitch Hutson (GA)

5. Fury Platinum Laws/Ragsdale (GA)

6. M.A.G.I.C (GA)

7. Express Fastpitch – Abernathy (GA)

8. Atlanta Premier Mx2 (GA)

9. EC Bullets - Mirabal (GA)

10. Express Fastpitch 18U Johnson (GA)

11. Elite Diamonds Black (SC)

12. Adidas Show Elite (GA)

13. EC Bullets Morris (GA)

14. GA Legacy Zeferino (GA)

15. Georgia Fire Mckenzie (GA)

16. Shockwaves Elite (GA)

17. Georgia Vengeance 18U (GA)

18. GA Legacy Justin (GA)

19.

20.

Wait List

________________________________

21.

22.