8U Registrations

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Wait List

________________________________

11.

12.

 

10U Registrations

1. 2014 Middle Georgia Elite (GA)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Wait List

________________________________

11.

12.

 

12U Registrations (Will Break into A/B if enough Teams) 

1. Ap Elite 2011 Taylor (GA)

2. Firecrackers Roy 2011 (GA)

3. Georgia Starz 2011 (GA)

4. Lady Dukes Flowers 2012 (GA)

5. Mountain Elite 2012 (GA)

6. Georgia Vengeance 12u Evans (GA)

7. 12U Crush Newsome (GA)

8. Rockmart Swarm 12u Sanders (GA)

9. Atlanta Premier 2011 - Jones (Ga)

10. GA Impact 2012 (GA)

11.

12.

13.

14.

15.

Wait List

________________________________

16.

17.

 

14U Registrations

1. GA Fire 09-Denovchek (GA)

2. Georgia Thunderbolts 2010- Walker (GA)

3. GAP - Majors (GA)

4. Firecrackers GA Castle 2010 (GA)

5. Frost Falcons 13u (TN)

6. GA Power 2010 Wright (GA)

7. Atlanta Crush (GA)

8. Chattanooga Force 2028 (GA)

9. Force Elite 2010 (GA)

10. Service Fastpitch (GA)

11. Hotshots Premier Mullis (GA)

12. Firecrackers TN - Kilgore 14U (TN)

13. Firecrackers AL Taylor (AL)

14. EC Bullets 09 Brown/McLemore (GA)

15. ECB McGee (GA)

16. AP Elite 2010 - Germany (GA)

17. North Georgia Freedom 14U (GA)

18. GAP -Peek (GA)

19. Ga Fire Gold 09 Sneed (GA)

20. CP Lady Bulldogs

21. West Cobb Crush 10 (GA)

22. GA Trouble 14U (GA)

23. Explosion 2010 (GA)

24. Shock Smith 14U (GA)

25. FURY 2010-Winchell (GA)

26. Ap Elite Rogers 09 (GA)

27. EC EDGE Bailey 14u (GA)

28. Attack Fastpitch 2010 (GA)

29. Swarm Fastpitch 14u (GA)

30. Ga Mojo 2011 (Ga)

31. Athletics Gold Tamborra 2011 (GA)

32. Stars Fastpitch 2027 (GA)

33.

34.

Wait List

________________________________

35.

34.

 

16U Registrations (High School) 

1. Firecrackers GA 08 (GA)

2. GA Power 07 King (GA)

3. EC Bullets 08 - Mason (GA)

4. 08 Ga Power - 2027 (GA)

5. Lady Braves 08 - Anthony (GA)

6. Force Elite 2027 (16U)

7. Lady Dukes Burke (GA)

8. Southern Force 16u (GA)

9. EC Bullets - Dempsey (GA)

10. Atlanta Flames - Anderson (GA)

11. GA Fire 08 Stokes (GA)

12. GA Fire 08 Gomez (GA)

13. Ga Bombers 09 - Edwards (GA)

14. GA Power '08 - Rodgers (GA)

15. North Georgia Freedom 16U (GA)

16. Georgia Thunderbolts 2026 - Greene (GA)

17. TN Fury Platinum Morgan (TN)

18. Poison Fastpitch 08 (GA)

19. Atlanta Premier 16U - Hawkins (GA)

20. Bullpen Red 08 (GA)

21. Stars National Scott-GA (GA)

22. Shock Fastpitch 16u (GA)

23. Georgia Thunder 16u - Dent (GA)

24. Ap Rogers 08 (GA)

25. Apex United 16u White (GA)

26. Apex United 16u Navy (GA)

27. Atlanta Crush 16U (GA)

28. EC Bullets Adams 16U (GA)

29.

Wait List

________________________________

30.

31.

 

18U Registrations (High School) 

1. EC Bullets - Mirabal (GA)

2. Express Fastpitch 18U Johnson (GA)

3. Bombers Premier Stephens 18U (GA

4. GA Power Gold Holland (GA)

5. EC Bullets McMahan (GA)

6. GA Legacy Schusterman (GA)

7. Adidas Show Elite (GA)

8. EC Bullets Morris (GA)

9. GA Legacy Zeferino (GA)

10. CG Legacy (GA)

11. GA BOMBER GOLD 07 - Jacobs (GA)

12. Georgia Vengeance 18U (GA)

13. Georgia Fire Mckenzie (GA)

14. Lady Dukes -Ridings (GA)

15. Stars National Warren 18U (GA)

16. Indiana Shockwaves Grayson/Carson/Tarver (IN)

17. Fury Platinum Laws/Ragsdale (GA)

18. Atlanta Lady Braves -Lee 07 (GA)

19. Shock Fastpitch (GA)

20. Glory Adkins Gold 18u Georgia (GA)

21. Marucci Patriots 09 (GA)

22.

23.

Wait List

________________________________

24.

25.